NoviCloud system i sprzedaż online.

NoviCloud system i sprzedaż online, zarządzanie sprzedażą, gospodarką magazynowo-handlową z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy tylko przeglądarka z podłączonym z internetem. Utwórz konto i zaloguj się w systemie NoviCloud !

Monitorowanie biznesu, w dowolnym momencie i czasie?
Tylko przyklasnąć świetnej organizacji i zarządzaniu.

Jeśli chcesz efektywniej z pełną kontrolą zarządzać swoim biznesem, NoviCloud to sposób aby to osiągnąć.

NoviCloud system i sprzedaż online.
Zarządzasz i natychmiast weryfikujesz.

Ewidencja

Dodawanie kolejnych usług, towarów – łatwo dodasz , zdefiniujesz wszystkie parametry ceny, następnie w mgnieniu oka, wszystko to pojawi się na kasie Novitus One, Next, Nano. Możesz również zrobić odwrotnie, czyli bazę towarową z kasy przerzucić do NoviCloud. Szybka synchronizacja kas, aktualizacja stanów magazynowych online i zarządzanie zmianami cen, to pełna kontrola nad biznesem.

Kontrahenci i faktury

Buduj bazę kontrahentów a dzięki szybkiej synchronizacji, już po chwili będziesz miał możliwość wystawienia faktury swojemu kontrahentowi na dowolnej kasie połączonej z NoviCloud. Masz dostęp do wszystkich kontrahentów i widzisz wszystkie dokumenty na nich wystawione jak w każdym dobrym systemie sprzedażowym.

Analizy i raporty

Dzięki NoviCloud łatwo przeanalizujesz wszystkie dane ze swoich kas w różnych przekrojach a wszelkie raporty i rozliczenia przygotujesz kilkoma kliknięciami. Do NoviCloud trafia każdy paragon i faktura wraz z informacją kiedy, co i komu zostało sprzedane. Te dane i sposób ich prezentacji na wykresach to dzisiaj konieczność dla efektywnego kierowania biznesem.

Bezpieczeństwo

Kiedy zagubisz, zniszczy lub uszkodzi się Twój komputer, tracisz wszystkie swoje biznesowe dane.

Informacje w chmurze są bardzo dobrze zabezpieczone, więc nie ma obaw o ich utratę lub uszkodzenie. W NoviCloud utrata danych jest niemożliwa !

W NoviCloud, nieautoryzowany dostęp do danych jest niemożliwy !

Za system płacisz abonament miesięczny lub możesz też skorzystać z bezpłatnego okresu testowego.

Novitus – system i sprzedaż online.

Podczas gdy inni będą bujać w obłokach TY działaj w chmurze Novitusa.

Kup kasę One, Next lub Nano. Połącz się z internetem, zaloguj się do systemu NoviCloud i kieruj z pierwszego siedzenia swoim BIZNESEM.

Zawsze służymy fachową pomocą i radą. Zapraszamy. Kup jedną z kas fiskalnych i korzystaj z Novicloud.