Nowe możliwości w kasach Novitus Online z oprogramowaniem 2.0

Nowe możliwości w kasach Novitus.

W kasach fiskalnych online pojawiły się nowe możliwości. Bez wątpienia firma Novitus wyprzedziła konkurencje w innowacyjności i w możliwościach. Faktycznie obecnie kasy fiskalne Nano Online, Nano II online, Sento Online to liderki pośród pozostałych urządzeń. Faktem jest że dzięki nowym funkcjom czynią je bardzo konkurencyjnymi na tle pozostałych producentów kas. Przedstawię więc pokrótce ich nowe rozwiązania.

E- paragon

Po pierwsze do kas wprowadzono generowanie dokumentu sprzedaży w formie elektronicznej.
Dzięki temu możemy go przesyłać bezpośrednio do klienta. Taka usługa umożliwiająca pobranie paragonu w postaci elektronicznej na smartfona jest całkowicie anonimowa. To znaczy, klient otrzyma unikalny identyfikator, który umożliwi mu pobieranie e-paragonów. Do otrzymania identyfikatora nie są wymagane żadne dane identyfikujące klienta,tak naprawdę niepotrzebny jest nawet numer telefonu . Poniżej udostępniam link, gdzie możemy zapoznać się z aplikacją mobilną bezpiecznie pobrać ją pobrać – Aplikacje E-paragony.

Blik na kasie.

I znowu pojawiła się nowa możliwość. Co jeśli nie chcemy inwestować w nowe urządzenie i jednocześnie chcemy udostępnić klientowi możliwość płatności bezgotówkowej? Takie możliwości udostępniają kasy z homologacją 2.0 Novitusa. Wprowadzenie kodu BLIK następuje bezpośredni w kasie, klient potwierdza ją tylko w aplikacji bankowej.

Faktura z kasy fiskalnej ?

Tak ! Już nie potrzebujesz komputera lub programu aby wystawić fakturę.Teraz zrobisz to bezpośrednio na kasie fiskalnej.
Po wybraniu dokumentu sprzedaży ( faktura), wpisujemy NIP i w tym momencie dane kontrahenta są pobierane z bazy GUS ( niezbędne jest aktywne połączenie z internetem ) .Wprowadzamy pozycje, które mają znaleźć się na fakturze, zatwierdzamy fakturę i drukujemy na kasie gotowy dokument.

Jest to standardowa faktura wystawiona na zasadach ogólnych. Przypominamy, że paragony z NIP ( do 450 zł) są tzw. fakturą uproszczoną i na równi traktowane z fakturą wystawioną na zasadach ogólnych.

NoviCloud

I na koniec system zarządzania sprzedażą online. Aplikacja webowa, która pozwala zarządzać całą bazą towarową z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy nam tylko przeglądarka internetowa i dostęp do internetu.

Napiszę o tych udogodnieniach w następnym artykule.

Wszystkie Kasy Online z homologacją 2.0 zakupisz w naszym salonie.
Zawsze służymy fachową pomocą.

Zapraszamy.